Jak złożyć wniosek w programie Aktywny Samorząd 2022?

Wniosek w klasycznej formie papierowej można złożyć we właściwym dla miejsca zamieszkania MOPS, MOPR, PCPR. Istnieje także możliwość złożenia wniosku poprzez system SOW. Taka forma jest o tyle wygodna, że nie wymaga wychodzenia z domu ani stania w kolejkach. Wniosek złożony w formie elektronicznej poprzez system SOW to dodatkowe punkty, a co za tym idzie również wzrost szansy na uzyskanie dofinansowania.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach dofinansowań oraz refundacji.

Jeżeli wypełnienie wniosku oraz skompletowanie całej dokumentacji sprawia Państwu kłopot, to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy w wypełnieniu wniosku. Również w sytuacji, jeśli zastanawiają się Państwo, o jakie rozwiązania wnioskować, nasi doświadczeni specjaliści pomogą w doborze wózków elektrycznych, skuterów albo przystawek do wózka dopasowanych do indywidualnych dysfunkcji i potrzeb.

Posiadamy profesjonalną wiedzę i duże doświadczenie w realizacji dofinansowań oraz w obsłudze osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Zarząd Funduszu przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu Aktywny samorząd w 2022 roku

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące modułów, obszarów oraz zadań programu Aktywny samorząd na rok 2022. Wybrane informacje dotyczące dofinasowań, z których możecie Państwo skorzystać: