LignuMa

LignuMa - producent sprzętu specjalistyczno-rehabilitacyjnego dla dzieci

Specjalistyczne pionizatory rehabilitacyjne LignuMa

Produkty LignuMa są tworzone z myślą o najmłodszych. Firma zajmuje się produkcją fotelików i pionizatorów rehabilitacyjnych dla dzieci. Sprzęt dla dzieci tworzony jest z najwyższą dbałością o szczegóły, tak by zachęcać najmłodszych do korzystania z niego. Przykładem może być pionizator rehabilitacyjny dla dzieci „Żółw i Żółw elektryczny”, który firma Reha–Max posiada w ofercie. Produkty LignuMa nadadzą się idealnie dla dzięki ciepiących na: mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy, zaawansowane choroby demielinizacyjne, przepuklinę oponowo-rdzeniową, stany po urazach kręgosłupa – odcinka lędźwiowego, piersiowego, szyjnego.

Jaki pionizator rehabilitacyjny wybrać dla dziecka?

Specjalistyczny pionizator rehabilitacyjny „Żółw i Żółw elektryczny” jest stworzony dla dzieci ze schorzeniami uniemożliwiającymi im samodzielne utrzymanie pozycji siedzącej bądź stojącej. Może on służyć nie tylko do zajęć rehabilitacyjnych, ale także do zabawy. Kiedy dziecko poczuje zmęczenie np. podczas ćwiczeń, można w łatwy sposób zmienić pozycję dziecka na leżącą. W efekcie tego dziecko w każdej pozycji jest w stanie poczuć się komfortowo. Fotelik wyposażony jest także w regulowany w wielu płaszczyznach zagłówek. Większość elementów podtrzymujących kończyny można ustawiać wedle potrzeb, bądź nawet całkowicie demontować. Niezwykle przydatnym elementem wyposażenia pionizatora rehabilitacyjnego LignuMa są kółka, dzięki czemu można swobodnie poruszać się z dzieckiem między pomieszczeniami. Hamulec zapewnia kontrolę nad przemieszczaniem się fotelika.

Czy pionizator rehabilitacyjny „Żółw i Żółw elektryczny” zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku?

Dzięki użyciu naturalnych materiałów podczas produkcji pionizatora, jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Bardzo ważnym atutem sprzętu specjalistycznego LignuMa jest wiele elementów podtrzymujących pozycję dziecka. Takich jak regulowany zagłówek, czy też separator, który pozwala utrzymać stabilną pozycję nóżek dziecka. Drewniane peloty boczne podtrzymują także klatkę piersiową i bioderka.  Elementy te jednocześnie są łatwe do demontażu, co jest bardzo przydatne podczas rehabilitacji. Fotelik jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa podtrzymujące głowę, tułów, a także paski przytrzymujące stópki dziecka. Utrzymanie stabilnej pozycji jest niezwykle ważne podczas jakichkolwiek aktywności wykonywanych z dzieckiem. W wyposażeniu dodatkowym „Żółwika” znajduje się funkcja pionizator elektryczny.

Oferta LignuMa pionizatory:

  • Pionizator „Słoneczko”
  • Pionizator „Piesek”
  • Pionizator „Słoń”
  • Pionizator „Słonik”

Oferta LignuMa foteliki rehabilitacyjne:

  • Fotelik rehabilitacyjny „Miś”
  • Fotelik rehabilitacyjny „Foka”
  • Fotelik wstępnej pionizacji

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2