JCM

Linia urządzeń wspierających postawę JCM zaprojektowana została w odpowiedzi na potrzeby niepełnosprawnych dzieci. Urządzenia JCM, siedziska, fotele mają za zadanie w prosty sposób pomóc im w codzienności.

Sprzęt ortopedyczno-medyczny JCM dla dzieci

Sprzęt medyczny JCM ? najlepsze wsparcie dziecka w walce o prawidłową postawę

Sprzęt jest łatwy w obsłudze, trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, wdrożeniu systemu zabezpieczeń i wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Urządzenia są także wyjątkowo praktyczne. Można używać ich w szkole, w domu, szpitalu czy podczas rehabilitacji. Sprawdzą się w czasie nauki, a także zabawy.

Co wyróżnia urządzenia JCM dla dzieci z niepełnosprawnościami?

Dodatkowym atutem produktów JCM jest możliwość sprostania przez nie zmieniającym się potrzebom. Projektanci urządzeń wiedzą, jak szybko rosną i zmieniają się maluchy. Dlatego też sprzęt JCM można regulować, na przykład w oparciu o wzrost pacjenta. Istnieje możliwość regulacji także innych elementów konstrukcji, a także kąta nachylenia kółek. Urządzenia są łatwe w użyciu także dla opiekunów pacjenta. Można je bez problemu zabrać w podróż czy na spacer. Linia produktów JCM charakteryzuje się także dużą estetyką. Projektanci zadbali o to, by urządzenia były nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale i miłe dla oka. Jednymi z najpopularniejszych modeli produktów rehabilitacyjnych JCM są fotelik rehabilitacyjny JCM Pluton oraz fotelik rehabilitacyjny JCM Neptune. 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.