Eurovema

Eurovema Mobility AB jest częścią Grupy Weland, która cechuje się wysokim tempem inwestycji oraz chęcią ciągłego doskonalenia i rozwoju. Weland AB to firma rodzinna, jej struktura umożliwia szybkie podejmowanie decyzji, co przekłada się na wysoką jakość i sprawną pracę wszystkich oddziałów. 

Eurovema Mobility opracowuje, produkuje i sprzedaje pomoce techniczne dla trzech własnych marek: Euroflex specjalizującej się w produkcji siedzisk ortopedycznych i elektrycznych wózków inwalidzkich do użytku wewnątrz pomieszczeń, marki Alvema wytwarzającej specjalne, spacerowe wózki dla niepełnosprawnych dzieci oraz marki Volaris. Produkty Eurovema tworzone są w Szwecji w prywatnych  zakładach producenta w Gislaved. Z oferowanych przez producenta urządzeń korzystają osoby prywatne, znajdziemy je także w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacji.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Co wyróżnia producenta dziecięcego sprzętu rehabilitacyjnego Eurovema?

Firma stara się, aby zatrudnionych przez nią pracowników cechowały sumienności i fachowe podejście do pracy. Dzięki temu marka stale się rozwija, a jej produkty spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Charakteryzują się także nowoczesnym designem. Wszystko to sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe, bezpieczne, ale i przyjemne dla pacjenta w każdym wieku, również najmłodszym. 

Dużym atutem urządzeń Eurovema jest dbałość producenta o to, by produkowane wyroby były w miarę możliwości przyjazne dla środowiska. Ekologia to jeden z filarów firmy, podobnie jak dbałość o specyficzne potrzeby każdego z pacjentów. 

Eurovema – zalety producenta sprzętu ortopedycznego dla dzieci

Producent wie, że przy niepełnosprawności fizycznej najmniejszy ruch staje się ważny. Celem założycieli firmy jest więc aktywizacja każdej osoby niepełnosprawnej, dążenie do jej samodzielności. Każda szansa na poprawę jakości życia pacjenta powinna zostać wykorzystana. Produkty Eurovema są efektem współpracy szeregu specjalistów (lekarzy, ortopedów, fizjoterapeutów), a także samych pacjentów. Firma pragnie przyczynić się do poprawy mobilności każdej osoby, spełnić wymagania każdego pacjenta. 

Ekologia vs. Eurovema

Firma Eurovema czuje się odpowiedzialna nie tylko za pacjentów, ale i za środowisko. Poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych idzie w parze z troską o ekologię. Dbałość o najmniejszy szczegół, możliwość dopasowania udogodnień i konfiguracji urządzeń dla każdego z pacjentów pozwoliła na zdobycie przez producenta zaufania klientów i poprawę jakości życia wielu osób niepełnosprawnych, a także ich opiekunów. 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.