Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dziecięce młodzieżowe dla dziewczynek

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów rehabilitacyjnych. Oferujemy między innymi rowerki rehabilitacyjne trójkołowe dziecięce dla dziewczynek. Są one przeznaczone dla osób z zachwianym poczuciem równowagi oraz z zaburzeniami ruchu. Dwa duże koła znajdujące się z tyłu pojazdu sprawiają, że rowerem może się w wygodny sposób przemieszczać nawet osoba będąca w procesie rehabilitacji. Tuż za siodełkiem znajduje się specjalny bagażnik umożliwiający odłożenie na nim zakupów, torby czy też plecaka. Rowery trójkołowe dofinansowanie PCPR na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe sprawdź:

Prezentowane rowerki dziecięce dla dziewczynek pozwalają w znakomity sposób zadbać nie tylko o kondycję, ale i o poprawę krążenia oraz ogólne wzmocnienie organizmu. Wybrane modele są wyposażone w tzw. “ostre koło”. Oznacza to, że aby jechać należy ciągle pedałować. Wymusza to ruch dolnych partii ciała, a tym samym proces rehabilitacyjny jest jeszcze bardziej zintensyfikowany.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych dziecięcych znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3