Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dziecięce młodzieżowe dla chłopców

Nasz sklep ortopedyczno-medyczny już od długiego czasu dostarcza akcesoria wspomagające proces rehabilitacyjny. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi rowerki rehabilitacyjne dziecięce dla chłopców. Ich kluczowym elementem są dwa duże koła, dzięki którym pojazd przez cały czas zachowuje równowagę. Oznacza to, że tego typu rowery sprawdzą się idealnie w przypadku osób z zachwianym poczuciem równowagi, a także z zaburzeniami ruchu. Rowery trójkołowe dofinansowanie PCPR na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe sprawdź:

Ważnym elementem pojazdu jest bagażnik umieszczony tuż za siodełkiem. Pozwala on na wygodne przewożenie na nim zakupów czy też innych cięższych przedmiotów.

Oferowane przez nas rowery rehabilitacyjne dziecięce dla chłopców posiadają wygodne siodełko oraz rączki wyposażone w miękką gumę. Powoduje to, że nawet długa jazda w ciągu dnia nie jest przyczyną jakiegokolwiek dyskomfortu. Regulowane siodełko daje pewność, że każdy z użytkowników będzie się czuł na rowerze komfortowo.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy w dziale rowery rehabilitacyjne. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4