Podnośniki rehabilitacyjno-kąpielowe

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • Meva Mini

  Podnośnik dla niepełnosprawnych MEVA mini

  to najmniejszy podnośników transportowo-kąpielowy z obrotowym orczykiem. Jego głównym atutem jest mały rozmiar i duży udźwig aż do 130 kg/150 kg. Urządzenie mieści się w małych łazienkach i wąskich korytarzach. Świetnie spisuje się w użytku domowym jak i komercyjnym.

 • Podnośnik kąpielowo – transportowy – Birdie Invacare

  Podnośniki Birdie z siedziskiem transportowym, składany, niemieckiej firmy Invacare. Ten uniwersalny podnośnik przeznaczony jest do transportu, podnoszenia i opuszczania pacjentów. Jego podstawową zaletą jest kompaktowa konstrukcja, umożliwiająca przechowywanie podnośnika po złożeniu oraz przewożenie go samochodem.Posiadając maksymalnie dużo przestrzeni dla pacjenta podnośnik Invacare Birdie oferuje naprawdę komfortowe podnoszenie i transfer pacjenta z łóżka, krzesła lub nawet z podłoża.

 • Podnośnik kąpielowo – transportowy Eagle 620

  Podnośnik kąpielowo-transportowy do 150kg

  Podnośniki do łatwego transportu i podnoszenia pacjentów. model 620 przeznaczony dla pacjentów o wadze do 150 kg . Podnośniki działają automatycznie na pilota , wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie

 • Podnośnik kąpielowo – transportowy SITO Meyra

  Podnośnik transportowy SITO  znacznie ułatwia podnoszenie i opuszczanie pacjenta z pozycji leżącej, siedzącej np. na wózku za pomocą pilota z przewodem. Znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach odciążając kręgosłup i plecy zarówno pacjenta, jak i opiekuna. Niewątpliwą zaletą podnośnika jest możliwość całkowitego złożenia go i transportowane za pomocą systemu kółek jezdnych. Zastosowane rozsuwane ramiona jezdne umożliwiają podjazd pod elementy wyposażenia wnętrza. Możliwość zmiany rozstawu ramion jezdnych odbywa się za pomocą dźwigni znajdującej się z tyłu podnośnika. Blokowane koła znacznie zwiększają bezpieczeństwo, zarówno blokowanie jak i odblokowywanie odbywa się w pozycji stojącej. Podnośnik wyposażony został w akumulator umożliwiający wiele godzin bezobsługowej pracy. Ładowanie jego nie wymaga wymontowywania z urządzenia.

 • Sunrise Sunlift

  Linia podnośników Sunlift składa się z czterech modeli: MICRO, MINI, MIDI i MAJOR. Wszystkie modele cechuje wyjątkowa wytrzymałość, dzięki zaawansowanym łączeniom części składowych, a duża pojemność akumulatora pozwala na dłuższą pracę podnośnika (do 60 cykli).

  Wysięgniki pokryte są antypoślizgowym materiałem, a skrzyżowane haki uniemożliwiają zsuwanie się temblaka. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają manewrowanie podnośnikiem. Urządzenie posiada również system alarmowy informujący o niskim stanie naładowania akumulatora.

  W naszej ofercie dostępne są również cztery typy temblaków.

 • Tytan podnośnik dwufunkcyjny z wyposażeniem

  Urządzenie oprócz funkcji podnośnika spełnia również rolę pionizatora. Umożliwia pacjentowi przyjęcie pozycji wyprostowanej poprzez zastosowanie specjalnego, wymiennego ramienia oraz blokady kolan i specjalnej uprzęży. Pionizacja w podnośniku Tytan jest bardzo bezpieczna i komfortowa dla pacjenta, a obsługa dla operującego personelu jest bardzo łatwa i intuicyjna. Zastosowanie w jednym urządzeniu zarówno funkcji podnośnika jak i pionizatora nadaje naszemu urządzeniu miano urządzenia wielofunkcyjnego używanego w codziennej opiece nad osobą niepełnosprawną i szeroko rozumianej rehabilitacji.